WBF - baner

Prezes Bartosz Michalak wziął udział w panelu  “Sino-Polish cooperation: key industries, promising sectors, common ambitions”, który odbył się w trakcie Konferencji Otwarcia IV edycji Warsaw-Beijing Forum, 17 maja 2017. W panelu udział wzięli również Edward Zhu, Wiceprezes Polsko-Chińskiej Rady Biznesu oraz Halina Bajczuk, zastępca dyrektora Biura Handlowego Rynki Zagraniczne i Intermodal PKP Cargo. Celem panelu było omówienie najbardziej perspektywicznych sektorów współpracy polsko-chińskiej.

safe_image

Warsaw-Beijing Forum – Młodzież w Biznesie to projekt organizowany przez Koło Studenckie Prawa i Ekonomii Chin od 2014 roku. Forum koncentruje się na corocznej wymianie poglądów z wizytą studentów z Chin w Warszawie w maju i studentów z Polski w Pekinie w październiku. Młodzi specjaliści uczestniczą w serii spotkań i warsztatów prowadzonych przez wysokiej klasy ekspertów, dzięki którym uzyskują niezbędną wiedzę, co w najbliższym czasie przynosi sukces na rynkach polskich i chińskich.

Forum ma na celu promowanie przedsiębiorczości, mobilności i współpracy międzynarodowej między studentami z Polski i Chin. Najważniejszym aspektem Forum jest wymiana poglądów i wielopoziomowa współpraca w dziedzinie biznesu, kultury i nauki. Od pierwszych dni projekt przyciąga wiele osób, takich jak globalne firmy prawnicze, międzynarodowe korporacje i think-tanki. Huawei, KONE, DLA Piper Wiater, KGHM Szanghai i wiele, wiele innych stanowią naprawdę niezwykłe przykłady sukcesu, które przedstawiają uczestnikom pomysł, jak stworzyć dobrze prosperujący i skuteczny biznes.

Projekt skutecznie pokonuje bariery kulturowe i geograficzne między oboma krajami. Jednym z celów Warsaw-Beijing Forum jest zademonstrowanie kultury polskiej oraz zwiększenie zainteresowania Polską jako krajem wartym zwiedzenia pięknych krajobrazów i historycznych miast, smacznych potraw, rozrywkowych szlaków turystycznych i imponującej historii. Daje to polskim studentom możliwość poszerzenia swojej wiedzy.

Logo Warsaw-Beijing Forum


Kategorie: Konferencje , news

Tagi: , , , , , , ,