baner 468 x 60

Zapraszamy serdecznie na Targi Terenów Inwestycyjnych Investate Poland 2017, które odbędą się w dniach 21-23 kwietnia 2017 r.  w Międzynarodowym Centrum Targowo- Kongresowym Ptak Warsaw Expo. Polsko-Chińskie Forum Współpracy objęło patronat honorowy nad wydarzeniem.

Targi „INVESTATE POLAND” to jedyna w kraju tego typu prestiżowa impreza o ogromnym znaczeniu dla branży inwestycyjnej. Targi skierowane są do inwestorów nie tylko z Polski, ale i całej Europy.

Do uczestnictwa w wydarzeniu zapraszamy z jednej strony polskich właścicieli gruntów inwestycyjnych: Miasta, Gminy, Parki Przemysłowo-Technologiczne, Specjalne Strefy Ekonomiczne, Agencje Rozwoju Regionalnego, innych właścicieli terenów inwestycyjnych,  z drugiej strony Radców Handlowych Ambasad,  przedsiębiorstwa globalne,  firmy konsultingowe, korporacje, holdingi budowlane, centra logistyczne,  fundusze inwestycyjne, pozostałe przedsiębiorstwa poszukujące terenów  pod  inwestycje z kraju  i zagranicy.

Polska jest krajem w którym coraz więcej korporacji lokuje swoje inwestycje zagraniczne. Dzięki rozwijającej się infrastrukturze drogowej, kolejowej, stanowi atrakcyjne miejsce do inwestowania i rozwoju biznesu.

Targi Terenów Inwestycyjnych Investate Poland 2017 to doskonała okazja, aby w jednym miejscu i czasie spotkali się właściciele gruntów inwestycyjnych z Polski z potencjalnymi inwestorami z całej Europy.

Osoby zainteresowane udziałem prosimy o kontakt!

Tel.: 0048 729 383 788

e-mail: office@chpcf.pl


Kategorie: news , Targi

Tagi: , , ,