Polsko-Chińskie Forum Współpracy poleca wydarzenie organizowane przez Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Pekinie. Dzień Polsko-Chińskiego Biznesu, który odbędzie się w dn. 20 czerwca 2016 o godz. 13:30 w Ambasadzie RP w Pekinie.

Celem spotkania będzie prezentacja ofert polskich eksporterów i projektów inwestycyjnych w Polsce, omówienie ewentualnych możliwości współpracy w promocji Polski i rozwoju współpracy gospodarczej między Polską a Chinami, promocja pozytywnego wizerunku polskiej gospodarki i polskiej przedsiębiorczości w Chinach oraz integracja polskiego środowiska biznesowego w Chinach.

Dzień Polsko-Chińskiego Biznesu organizowany jest z okazji przyjazdu do Chin przedstawicieli urzędów marszałkowskich i przedsiębiorstw z województw mazowieckiego, łódzkiego i lubelskiego. Po stronie chińskiej zaproszeni będą przedstawiciele przedsiębiorstw chińskich dobrani pod kątem działalności firm z polskiej strony oraz firm związanych gospodarczo z Polską lub rozważających współpracę z Polską (importerzy produktów z Polski, potencjalni inwestorzy w Polsce).

Szczególny nacisk jest kładziony na obecność przedstawicieli polskiego środowiska biznesowego w Chinach. Zachęcamy do przesyłania nam propozycji przemówienia i prezentacji oraz przekazania zaproszenia osobom, które mogą być zainteresowane tym wydarzeniem – zarówno Polakom, jak i Chińczykom.

Więcej informacji TUTAJ.


Kategorie: Konferencje , news

Tagi: , , , , ,